Merhaba Ben Berilsu Mangaltepe, ilgim ve sevgim olduğu için hobi olarak başladığım içerik üretim yolculuğumda 4 yılın sonunda ilgim işime dönüşürken, sektöre olan sevgim gün geçtikçe arttı.

İçerik editörü olarak başladığım bu yolculuğum şu anda hayal edemeyeceğim bir noktaya geldi. Öğrenmekten, hata yapmaktan ve hatalarımdan ders almaktan hiçbir zaman yorulmadım ve korkmadan ilerledim.

Kendi reklam ajansım Kunduz Creative ile birçok marka, işletme ile çalışma imkânı buldum. Ürünlerini/hizmetlerini hedef kitlelerine ulaştırmalarına ve markalarını Dijital Dünyada inşa etmelerine destek oldum.

Bu süreç bana çok fazla şey kattı ve eğitti. Kişisel markam BiKadindan ile sizlere bilgilerimi sunmaya, sizlere yol göstermeye karar vermek ise en doğru kararlarımdan biriydi.

Kişisel marka serüvenimde onlarca kişiye bireysel olarak danışmanlık verdim. Birçok harika insan tanıdım, onlarca sektör hakkında derinlemesine bilgiye ulaşma imkânı buldum.

Sosyal Medyada organik olarak hedef kitlenize ulaşmak için bilmeniz gereken en temel şeylerden birisi insan ve pazarlama psikolojisidir. İlgimi ve alakamı insanların nasıl satın almaya yöneldiğini çözümlemeye ayırdığım uzun yılların sonunda bizleri istediğimiz hedefe ulaştıracak doğru stratejileri nasıl oluşturacağımızı öğrendim.

Ve vakti geldi! Öğrendiğim, deneyimlediğim her şeyi sizlere aktaracağım bir eğitim hazırlığına girdim. Zor ve uzun bir süreçti. Ama bildiğim her şeyi sizlere aktardığım IG Class Eğitim’ini sizler için hazırladım.

Umarım Dijital Dünya hakkında sana da bir fayda sağlayabilirim, bu yolculuğa benimle çıkmak istersen;

Aileme Hoş geldin!