BİREBİR GÖRÜŞME

Markan veya firman hakkında danışmak istediğin bir konumu var? Dijital dünya da hata yaptığını düşünüyor ve nasıl düzelteceğini bilmiyor musun? Doğru bir stratejik düşünceye mi ihtiyacın var? Eğer sana tanıdık geldiye, çözümün burada olabilir!

Birebir görüşme nedir? İşleyişi nasıl olacak?

Birebir görüşme, kısa sürede halledilebilir sorular ve problemler için oldukça etkili bir çalışmadır. Kurulu bir düzende çıkan problemlere çözüm veya takıldığınız herhangi bir konuda size destek verecek bir sistemdir. Birebir görüşme belli aralıklarla tekrarlanabilir. Aylık olarakta görüşme düzenlenebilir.

Bir saat tamamen sizin markanıza ve sorularınıza odaklandığımız harika bir görüşme geçireceğiz!

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR?

Adım 1: Aşağıdaki forma online görüşmede ne konuşmak istediğinizden bahsedeniz ve bilgilerinizi doğru bir şekilde doldurunuz.

Adım 2: 24 saat içerisinde bilgilerinize girmiş olduğunuz mail adresinize müsait günler ve saatler iletilecek, size uygun olanı seçiniz ve bana geri dönüş yapınız.

Adım 3: Randevunuz oluşturulduktan sonra Telegram üzerinden sizinle iletişime geçeceğim, ödeme işlemi tamamladıktan sonra randevu gününüz ve saatiniz geldiğinde zoom linki Telegramınıza iletilecektir.

Adım 4: Daha verimli ve etkili bir görüşme geçirebilmemiz için sorularınızı önceden hazırlayıp bana Telegram üzerinden online görüme öncesinde iletmenizi tavsiye ederim.

Adım 5: Zoom linki size 10 dakika öncesinde iletilecektir. 1 saatlik online görüşmemizin kaydı alınacak ve kayıt size Telegram üzerinden 24 saat içerisinde iletilecektir.

1 saatlik online görüşme

199₺

3 aylık ayda 1 kere online görüşme 597₺ yerine

sadece 469₺

DİKKAT! FORMU DOLDURUP RANDEVU OLUŞTURMADAN SATIN ALMAYINIZ!